Testing Attractions Świat Zwiedzanie Disneylandu bez wychodzenia z domu!

Zwiedzanie Disneylandu bez wychodzenia z domu!Marzeniem niemalże każdego dziecka jest odwiedzenie Disneylandu… Najbliższy znajduje się pod Paryżem – to około 1400 km w linii prostej od Warszawy. Z pomocą przychodzi znana usługa od Google.

Od niedawna możemy zwiedzać parki Disneya bez wychodzenia z domu, na dodatek nie te w Europie a w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu udostępniona została usługa Google Street View ze wszystkich amerykańskich parków Disneya.

W Street View pojawiają się coraz częściej nie tylko ulice. Oglądający mogą wchodzić na przykład do wybranych budynków, a od niedawna możliwe jest nawet zwiedzanie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Oczywiście zwiedzanie parku bez ruszania się z domu umożliwia tylko spacer alejkami – nie możemy zaglądać do budynków, w których znajdują się atrakcje, a tym bardziej z nich korzystać… Mimo to, takie rozwiązanie jest pomysłem przydatny gościom, aby mogli oni dokładnie zaplanować swoją wizytę.

Mimo, że Street View z parków Disneya dostępne jest od kilku dni, to umieszczenie parkowych alejek w usłudze trwało nieco ponad dwa lata – data wykonania zdjęć według Google to luty 2016.

 

 

Tagi: , ,