Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Zobacz przegląd najważniejszych aktualności z Europa-Parku!

Zobacz przegląd najważniejszych aktualności z Europa-Parku!Europa–Park w 2016 – przegląd najważniejszych aktualności i zmian programowych. Nowy sezon w Europa-Parku rozpoczął się już 19 marca.

Na odwiedzających czeka ponad sto atrakcji zlokalizowanych w 14 krainach tematycznych. Pewne jest, że sporo uwagi przyciągną nowe atrakcje rodzinne – między innymi nowa strefa tematyczna „Irlandia – dziecięcy świat” lub nowa filmowa przygoda w kinie 4D – animacja „Happy Family”. Fanów sportów motorowych skusi z pewnością wystawa zlokalizowana w Mercedes-Benz Hall, która tematycznie będzie nawiązywała do legendarnych wyścigów Formuły 1 odbywających się w Monako.

Zeppelin w Europa-Parku

Zeppelin w Europa-Parku

Amatorom nowinek technicznych przypadnie do gustu multimedialna przejażdżka coasterem Pegasus Coastiality – przejazd od początku sezonu wzbogacają projekcje wyświetlane na okularach VR. Dla fanów podniebnych wojaży park oferuje prawdziwy hit – możliwość polatania najprawdziwszym Zeppelinem! Wedle założeń taka dodatkowa atrakcja ma być dostępna od kwietnia do października.

Pegasus Coastiality, pierwszy przejazd z goglami VR

Pegasus Coastiality, pierwszy przejazd z goglami VR

Nie zabraknie oczywiście atrakcji dla tych, którzy lubią podziwiać aktorów i linoskoczków – program pokazów jest bardzo rozbudowany, każdy znajdzie coś dla siebie. Wystrój parku będzie zmieniał się stosownie do pory roku – latem będą dominować orzeźwiające atrakcje wodne, jesienią nie zabraknie klimatycznych dyń (180.000!) i mrocznych, halloweenowych postaci.

Na zakończenie sezonu pojawi się piękna choinka i świąteczna tematyka. Rozbudowana zostanie oferta gastronomiczna, a odpocząć po całodziennych szaleństwach będzie można w jednym z pięciu tematycznych hoteli zlokalizowanych na terenach parkowych.


Źródło: Parkerlebnis

Tagi: ,