Testing Attractions NEWS,Nowości Zobacz co szykuje Zatorland na najbliższy sezon!

Zobacz co szykuje Zatorland na najbliższy sezon!Zatorland to kompleks parków rozrywki położony w miejscowości Zator w województwie małopolskim. Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów czy Park Mitologii to tylko niektóre atrakcje tego miejsca. W sezonie 2016 pojawi się sporo nowości!

W nadchodzącym sezonie, który rusza w czwartek 14 kwietnia o dodatkowe atrakcje wzbogaci się tutejszy Park Owadów, Park Dinozaurów a co najważniejsze przybędzie też urządzeń w lunaparku! W kalendarzu imprez zaplanowano kilka ciekawych wydarzeń, między innymi imprezę majówkową pod tytułem „Majówka w świecie Piotrusia Pana” czy znany już Dzień Uśmiechu, gdzie do parku zjeżdżają się podopieczni domów dziecka.

Zatorland
Nowym eksponatem w Parku Owadów będzie ruchoma Cykada, zaś do kolekcji dinozaurów dołączą Pterozaur i Suchomimus. Lunapark zostanie powiększony o trzy atrakcje, najciekawszą z nich będzie Dinocoaster, czyli kolejka typu Dragon, najprawdopodobniej produkcji czeskiej. Na uwagę zasługuje też Diabelski Młyn, jednak jego średnica nie jest jeszcze znana. Dla najmłodszych przygotowano hydrauliczną karuzelę Słoniki.

Karuzele Zatorland


Zdjęcia: materiały prasowe parku

Tagi: