Testing Attractions SLIDER,Zniżki Zniżki: Posezonowe wyprzedaże biletów!

Zniżki: Posezonowe wyprzedaże biletów!Kończący się sezon dla parków rozrywki oznacza jedno –  spadek dziennej frekwencji odwiedzin. Na szczęście z pomocą przychodzą serwisy zakupów grupowych, dzięki którym indywidualni klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek.

Oferta, która najbardziej daje do myślenia to 30% zniżki na bilety do parku rozrywki EnergyLandia. Dlaczego własnie ta propozycja wywołała u nas największe zdziwienie? Odpowiedź jest prosta, park niebawem otwiera największego w naszym kraju rollercoastera, który śmiało mógł posłużyć jako wabik na gości bez konieczności publikowania oferty rabatowej.
LINK do oferty

Śląskie Wesołe Miasteczko, także zdecydowało się na akcje promocyjną za pomocą serwisu Groupon. W serwisie oferowany jest rabat na wejściówkę w wysokości 40%! Chcąc skorzystać z tej oferty należy się pospieszyć, bowiem sprzedaż trwa tylko do 25 sierpnia!
LINK do oferty

Kolejnym parkiem oferującym rabaty w okresie posezonowym jest Inwałd Park, czyli połączenie sił Parku Miniatur „Świat Marzeń”, Dinolandii, Warowni Inwałd, Mini Zoo oraz Ogrodu Jana Pawła II. Jeden bilet do wszystkich parków dla dwóch osób kosztuje tylko 89,90 co daje nam zniżkę w wysokości 35%.
LINK do oferty

Z rabatem możemy odwiedzić także Dream Park w Ochabach, za bilet zapłacimy w czasie promocji tylko 29,99 zamiast 45zł, co pozwala zaoszczędzić ponad 15 zł!
LINK do oferty

Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, a dokładniej do Parku Ogrodzieniec także możemy się wybrać z oszczędnościami w portfelu, zabawa z rabatem zaczyna się już od 21zł w tej cenie oferowany jest wstęp do całego kompleksu oraz zjazd torem saneczkowym.
LINK do oferty


Zdjęcia: Park Miniatur Inwałd

Tagi: