Wlk. Brytania: Paultons Park buduje nowy sektor tematyczny!

Paultons Park to obiekt położony w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w południowej części kraju. Park ten jest znany jako kraina Świnki Peppy, jednak w przyszył roku otwarty zostanie nowy sektor tematyczny…

Na terenie parku funkcjonują szczególnie atrakcje dla dzieci, z tego powodu park popularny jest wśród rodzin z dziećmi. Rodzice mimo wszystko znajdą coś dla siebie, wartą uwagi propozycją jest np. atrakcja typu Disc’o.

W 2016 roku w Paultons Park pojawi nowy się nowy sektor, który poświęcony będzie dinozaurom. Prehistoryczne zwierzęta nie zaburzą ideologii parku, ten nadal zostanie świetnym miejscem na rodzinny wypad z dziećmi.

Ale co pojawi się w krainie dinozaurów? Figury, oraz modele dinozaurów pełnić będą tutaj tylko rolę dekoracyjną, nie będą one główną atrakcją nowo-powstającej części parku. Dwie kolejki górskie, przejażdżka jeepem a nawet  szalony Crazy Bus!

Pierwszą z dwóch kolejek będzie Suspended Family Coaster w wersji 395 metrowej, drugą przejażdżką ma być Family Boomerang. Obydwie kolejki będą wyprodukowane przez firmę Vekoma, która dostarcza rollercoastery do parku rozrywki EnergyLandia.

Nowy sektor zachęcać będzie też Crazy Busem produkcji firmy Zamperla, identyczna instalacja znajduje się w parku rozrywki Rabkoland. W nowym sektorze nie zgłodniejemy, bowiem otwarte zostaną tam dwa punkty gastronomiczne serwujące dino-smakołyki!

Crazy Bus w Rabkolandzie (zdj. Rabkoland)

Crazy Bus w Rabkolandzie (zdj. Rabkoland)


Zdjęcia: Paultons Park