Testing Attractions Polska,SLIDER Trwają 3. urodziny Energylandii! Eventy, animacje i moc atrakcji!

Trwają 3. urodziny Energylandii! Eventy, animacje i moc atrakcji!Największy w Polsce rodzinny park rozrywki Energylandia obchodzi właśnie swoje 3. urodziny, które trwają od 14 do 16 lipca! Za nami pierwszy dzień świętowania, a do najbliższej niedzieli zaplanowanych jest sporo atrakcji!

Odwiedzający park w ten weekend nie mogą narzekać na brak atrakcji. Przez cały czas trwania 3. urodzin Energylandii na terenie całego parku odbywają się animacje, konkursy z nagrodami, a także Piana Party czy urodzinowe show w amfiteatrze. Każdy gość może liczyć również na kieliszek szampana dla dzieci oraz kawałek pysznego urodzinowego tortu!

Piana party podczas 3. urodzin Energylandii (fot. Facebook Energylandia)

Urodzinom parku towarzyszą w tym roku specjalne eventy. Po raz pierwszy w tym roku Energylandia zaprasza swoich gości 15 lipca (sobota) na nocną zabawę do północy na swoich atrakcjach oraz pierwsze w tym sezonie Beach Party w strefie Water Park. To pierwsza, ale nie ostatnia tego impreza w tym sezonie.  Co więcej, w sobotę po godzinie 20.00 ceny biletów będą tańsze o połowę!

To będzie niepowtarzalna okazja do zabawy, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, karuzel, a także wyjątkowe spektakle widowiskowe w teatrach i amfiteatrach Energylandii. To dodatkowe 4 godziny na wszystkich urządzeniach w strefie rodzinnej, dla dzieci oraz ekstremalnej. – zdradza Kris Kojder, rzecznik prasowy Park Rozrywki Energylandia.

3. urodziny Energylandii z maskotką Bartkiem (fot. Facebook Energylandia)

Warto dodać, że rozpoczęły się testy ogromnego Speed Water Coastera, a w kolejce na otwarcie czekają jeszcze Jungle Adventure i Anaconda. Natomiast w przyszłym roku na terenie parku ma stanąć jeden z najpotężniejszych rollercoasterów w Europie  Mamy nadzieję, że tempo jakie zostało nadanie nie zahamuje! Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko świętować kolejny rok istnienia Energylandii oraz życzyć rozwoju równie szybkiego jak dotąd! Sto lat!

Tagi: , , , , , ,