Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER SeaWorld San Diego: Rollercoaster „Electric Eel“ w 2018 roku!

SeaWorld San Diego: Rollercoaster „Electric Eel“ w 2018 roku!SeaWorld San Diego w ostatnim czasie ogłosił swoją nowość na sezon 2018. To roller coaster ,,Electric Eel ( w wolnym tłumaczeniu Elektryczny Węgorz ), który okazał się być kolejką zwaną Sky Rocket II z oferty firmy Premier Rides ze Stanów Zjednoczonych. Będzie to najwyższy i najszybszy roller coaster w całym parku.

Kalifornijski SeaWorld w San Diego zaplanował otwarcie „Elektrycznego Węgorza” na 2018 rok. Nowa kolejka górska będzie nowym elementem budowanej właśnie strefy „Ocean Explorer”,  której pierwszy etap zostanie otwarty w 2017 roku.

seaworld-san-diego-electric-eel-launch-artwork-620x350

Grafika nowej atrakcji sprawia wrażenie silnego przyspieszenia…

Całkowita wysokość to 45 metrów, długość 263 metry, natomiast prędkość to około 100 km/h, co pozwoli nowej kolejce uzyskać tytuł najwyższego i najszybszego rollercoastera w parku.

Dyrekcja SeaWorld mówi o ciągle rozwijające się technologie w parkach rozrywki na całym świecie i jedocześnie wskazuje ,że również w „Electric Eel” zostaną one wykorzystane.  Na szczegóły  musimy jednak trochę poczekać…

źródło: parkerlebnis

Tagi: , , , ,