Testing Attractions Raporty Raport: Havana Party w Śląskim Wesołym Miasteczku! [ZDJĘCIA]

Raport: Havana Party w Śląskim Wesołym Miasteczku! [ZDJĘCIA]W sobotę 18 lipca w Śląskim Wesołym Miasteczku odbyło się Havana Party impreza trwała przez cały dzień, a w nocy od godziny 22 do 2 w nocy miała się odbyć kolejna edycja imprezy Wesołe At Night, jednak ta została odwoła z powodu burzy.

Wakacje wszystkim kojarzą się ze wspaniała pogodą, gorącymi rytmami oraz piaszczystą plażą! To wszystko działo się własnie w jednym miejscu w ubiegłą sobotę. Była plaża, był DJ serwujący hity które wszyscy dobrze znają, pogoda także dopisała!

Scena w Śląskim Wesołym Miasteczku

Scena w Śląskim Wesołym Miasteczku

Było coś więcej, bo na terenie Miasteczka obyło też Piana Party, dzieciaki miały mnóstwo frajdy obrzucając się pianą wraz z animatorami, ale nie tylko, bo ofiarami stawali się często ich rodzice – krótko mówiąc frajda dla wszystkich!

Klimat jaki panował w ŚWM przypominał nadmorski kurort! Dlaczego? Jak wszyscy wiedzą w sezonie, nad morzem stacjonuje wiele objazdowych lunaparków. Tutaj co prawda, morskie klimaty przyjechały do lunaparku a nie odwrotnie, podczas trwania imprezy dla gości były dostępne wszystkie urządzenia.

Urządzenie Apollo 2000

Urządzenie Apollo 2000

Podczas wizyty w Ślaskim Lunaparku warto zwrócić uwagę na zachodzące zmiany, prawdą jest, że zaaranżowanie terenu i budowę stref tematycznych zlecono firmie Jora Vision, jednak już teraz widać pierwsze efekty współpracy ze Słowakami.

Na terenie parku przybyło dużo roślinności, rabat kwiatowych które sprawiają, ze spaceruje się tam po prostu przyjemniej. Uśmiech na twarzy wywołały u nas kosze na śmieci w kształcie niedźwiadka.

Zmiany w Śląskim Wesołym Miasteczku

Zmiany w Śląskim Wesołym Miasteczku

Pełna fotorelacja z imprezy oraz zmian zachodzących w parku dostępna pod LINKIEM!

Tagi: