Innowacyjne projekty od firmy MAURER wprost z targów IAPPA!

Niemiecki producent Roller Coasterów – Maurer prezentuje dwa nowe modele kolejek górskich. Nowości zostały zaprezentowane podczas targów IAAPA Attractions Expo 2015.

Firma Maurer poszerza ofertę o nowe atrakcje. Nowości zaprezentowano podczas największych na świecie targów branżowych. Modele o które wzbogaciła się oferta producenta, to Bike Coaster oraz Wing Coaster w innowacyjnym połączeniu…

Ani skrzydlata kolejka (pasażerowie siedzący obok torów) ani też motorowa (pozycja siedzenia podobna do tej na motocyklu)  nie są nowością na rynku, jednak Maurer wprowadza połączenie obu typów powyższych przejażdżek. Model jest oferowany w dwóch wariantach: pojedynczych wagoników i całych pociągów. Każdy wagonik będzie posiadać dwie gondole do których zmieszczą się dwie osoby, co w rezultacie daje nam czterech pasażerów na wagonik.

maurer-wing-bike-coaster-range-620x350
W ofercie producenta znajdzie się też tradycyjny Bike Coaster. Maurer, w swojej wersji kolejki zaproponował umieszczenie w wagonikach dotykowych paneli multimedialnych, jakie mają one cel tego jeszcze nie wiadomo.

Miejsce gdzie stanie pierwszy prototyp Bike Coastera lub Bike Coastera połączonego ze skrzydlatą kolejką nie jest jeszcze znane. Zapraszamy na film promujący nowe atrakcje:


Źródło: Parkerlebnis