Testing Attractions NEWS,Nowości Park Wodny w Krakowie kusi nowymi zjeżdżalniami!

Park Wodny w Krakowie kusi nowymi zjeżdżalniami!Od dzisiaj (23.10.2015) możemy korzystać z nowych zjeżdżalni w krakowskim Parku Wodnym! Do dyspozycji gości są dwie, zupełnie nowe, innowacyjne przejażdżki produkcji firmy Amnon Polska!

Park Wodny w Krakowie został otwarty 15 lat temu, jednak do dzisiaj dotrzymuje tempa najnowszym i najnowocześniejszym tego typu obiektom dostępnym w naszym kraju! Nieustanne modernizacje oraz uzupełnianie oferty parku o nowe atrakcje stanowi, że krakowski świat wodnych rozrywek od otwarcia odwiedziło ponad 10 milionów gości!

Wreszcie przyszedł czas na wymianę zjeżdżalni wodnych, niewątpliwie jest to najbardziej kosztowny element modernizacji obiektu. Zarząd Parku Wodnego zadecydował o montażu rur produkcji firmy Amnon Polska, przypomnimy, że wcześniej na terenie parku funkcjonowały zjeżdżalnie firmy Polglass.

Pierwszą i według nas najatrakcyjniejszą przejażdżką jest Kongo, czyli niesamowity rafting na pontonach! Do wyboru są pontony dwu, jak i jednoosobowe. Zjeżdżalnia jest powiązana tematycznie z klimatem dżungli. Dziki rafting liczy ok. 165 metrów długości. Podczas przejazdu towarzyszyć nam będą efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt.

Druga zaspokoi amatorów szybkich wrażeń, mowa tutaj o zjeżdżalni Nitro! Spokojnie, nie musimy się martwić o zdarte kąpielówki, bowiem zastosowano tutaj technologię bez łączeń! Duża prędkość oraz efekty imitujące pas startowy pozwolą poczuć się jak kierowcy bolidu, tudzież piloci odrzutowca! Ta przejażdżka będzie liczyła 106 metrów.

Tagi: ,