Testing Attractions Europa,NEWS,SLIDER Paramount London bez Paramount. Mega park rozrywki traci licencję!

Paramount London bez Paramount. Mega park rozrywki traci licencję!Projekt Paramount London, gigantycznego parku rozrywki, o którym ostatnio zrobiło się bardzo głośno przyjął nieoczekiwany zwrot. Do wiadomości publicznej podano, że studio Paramount i London Resort Company Holdings (LRCH) rozwiązali umowy licencyjne.

Utrata licencji przez mega park rozrywki wiąże się z brakiem możliwości nazwania atrakcji największymi produkcjami amerykańskiego studia takich jak Star Trek czy Mission Impossible.  W związku z zaistniałą sytuacją, inwestor nie zamierza zrezygnować z zainwestowania wielu miliardów euro w gigantyczny projekt, ale nowy park rozrywki będzie musiał się obejść już bez licencji Paramount. Mimo to spodziewa się aż 15 milionów zwiedzających rocznie.

Paramount Star Trek Londyn Artwork

Atrakcja „Star Trek” niestety nie będzie mogła zostać zrealizowana pod tą nazwą. (fot.LRCH)

Koniec umowy licencyjnej nie ma wpływu na postępy prac związane z powstaniem nowego kompleksu rozrywkoego.  „Jesteśmy w ścisłej współpracy z władzami lokalnymi, właścicielami gruntów i społeczności lokalnej” 

Zakończenie współpracy z Paramount jako licencjodawcą może otworzyć drzwi do wielu indywidualnych licencji atrakcji. W przeszłości dali umów z Aardman czy BBC .

Przypomnijmy, że nowy kompleks rozrywki w Anglii będzie miał do zaoferowania nie tylko „światowej klasy” ogromny park rozrywki z przejażdżkami tematycznymi, hotelami, kinami, klubami nocnymi oraz restauracjami  i sklepami. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły inwestycji oraz nową nazwę parku.

Paramount Artwork Zamek

Niedługo dowiemy się jak bardzo zmienią się obecne projekty parku (fot. LRCH)


Źródło: parkerlebnis

Tagi: , ,