Testing Attractions NEWS,Polska,SLIDER Otwarcie Hyperiona już w Sobotę!

Otwarcie Hyperiona już w Sobotę!Już w tę sobotę 14 lipca o godzenie 18:00 Park Rozrywki Energylandia w Zatorze zaprezentuje przedpremierowo swój najnowszy Roller Coaster HYPERION!

Wysokość konstrukcji wynosi 77 metrów, jednak spadek przy pierwszym zjedzie będzie miał 80 metrów i 84 stopniowe nachylenie, a zakończy go wjazd do ogromnego tunelu. Prędkość, jaką osiągną wagoniki będzie szybsza, niż dopuszczalna na polskich autostradach, a mianowicie 142 km/h.

Nie tylko początek, lecz cała trasa mierząca niemal 1,5 kilometra zapowiada się bardzo ekscytująco. Producent kolejki górskiej – szwajcarska firma Intamin zadbała o niebanalny układ toru, dzięki któremu pasażerowie odczują całą gamę ekscytujących przeciążeń. W przypadku Hyperiona nie tylko konstrukcja jest ekscytująca. Wrażenie robi także stacja rollercoastera, która ma przypominać opuszczoną stację badawczo-kosmiczną.

Premiera Mega Costera Hyperion dla Gości Parku odbędzie się o godzinie 20:00 i zbiega się z 4 urodzinami Energylandii – te Park Rozrywki świętować będzie przez cały weekend 14 i 15 lipca! Z tej okazji przygotowano 4 tysiące gadżetów dla Gości, którzy odwiedzą Park Rozrywki w ten weekend. Czekać będzie tort i powitalna lampka szampana. W tych dniach nie zabraknie uwielbianej przez dzieci PIANA PARTY! 

Dodatkowo 14 lipca po raz pierwszy w tym sezonie Energylandia zaprasza do zabawy aż do północy. Od godziny 20.00 w wodnej strefie Water Park rozpocznie się BEACH PARTY, czyli impreza na basenach w towarzystwie DJów Klubów Energy 2000 oraz zaproszonych gwiazd Warsaw Shore. 

Osoby, które zdecydują się na przyjazd wieczorem mogą od 20:00 skorzystać z 50% rabatu na bilety (bilet normalny 59 zł, ulgowy 34 zł). Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy na atrakcjach, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, karuzel, czy zjeżdżalni.