Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Nowa przejażdżka od Intamin, Speedboat Challenge!

Nowa przejażdżka od Intamin, Speedboat Challenge!Firmy produkujące atrakcje do parków rozrywki dwoją się i troją, by zaoferować nowy produkt który stanie się hitem pośród fanów ekstremalnych przejażdżek!

Dowiadujemy się, że firma Intamin przedstawiła koncepcję nowej atrakcji wodnej, i to nie byle jakiej, bo nowy projekt wydaje się być naprawdę innowacyjny! Dwie ścigające się motorówki? – Brzmi ciekawie, prawda?

W Stanach Zjednoczonych odbywają się konkursy w których ścigają się szybkie łodzie motorowe, osiągane przez zawodników prędkości dochodzą do 300 km/h. Uczucie które odczuwają kierowcy motorówek odczuwają niesamowite przeciążenia i wrażenia.

Firma Intamin chce pokazać, i udostępnić wszystkim możliwość doświadczenia wrażeń zbliżonych do tych opisanych powyżej. Silnik Liniowy, który występuje w kolejkach górskich typu Launched Coaster, tutaj ma rozpędzać dwie łodzie od 0 do 100 km/h w zaledwie dwie sekundy!

Efektami specjalnymi mają być płomienie wychodzące z wagoników oraz zintegrowane z torem jazdy głośniki. To wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej realistyczne odwzorowanie szaleńczych wyścigów na wodzie. Krótko mówiąc, nowa atrakcja będzie atrakcją nie tylko dla pasażera, ale też niezwykłym spektaklem dla widza…


Źródło: Parkerlebnis

Tagi: ,