Nowa kolejka dla dzieci w Hansa-Parku!

Już w 2016 roku Hansa-Park planuje uruchomić rollercoastera dla dzieci. Pierwsza wizualizacja pokazuje, jak będzie wyglądać kolejka, znamy też pierwsze elementy tematu przewodniego…

W listopadzie ubiegłego roku Hansa-Park ogłosił otwarcie małej kolejki górskiej dla dzieci w 2016 roku. Wtedy nie podawano wielu informacji na ten temat, jednak dziś poznaliśmy pierwsze szczegóły, wiemy też jak będzie nazywać się atrakcja: Der Kleine Zar ( Mały Car).

Hansa-Park obiecuje wzbogacić ofertę atrakcji dla najmłodszych gości, nowa kolejka górska ma zapoczątkować te zmiany. Przejażdżka nie będzie przeznaczona tylko i wyłącznie dla dzieci, Der Kleine Zar będzie zachęcała do zabawy całe rodziny.

Nowa kolejka powstaje w pobliżu Launched Coastera Fluch von Novgorod, w miejscu nieistniejącego już młyńskiego koła. Według Hansa-Parku dziecięca kolejka będzie świetna na pierwszą w życiu przejażdżkę kolejką górską! Tematycznie atrakcja kręci się wokół tytułowego Małego Cara. Przygody bohatera atrakcji mają zostać opublikowane na płycie DVD i będą dostępne do zakupu w sklepikach na terenie parku.


Źródło: Parkerlebnis