Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Nie jeden, a dwa rollercoastery w Klugheim!

Nie jeden, a dwa rollercoastery w Klugheim!Phantasialand ogłasza kolejną atrakcję nowego sektora o nazwie Klugheim. Rodzinna przejażdżka Raik zapewni ekscytujące wrażenia – raz do przodu i raz do tyłu!

Phantasialand oficjalnie ogłasza budowę drugiego rollercoastera w aktualnie powstającym sektorze Klugheim. Oprócz Multi Launched Coastera Taron pojawi się rollercoaster – Raik, ma być największym na świecie Rodzinnym Boomerangiem.  Nic dziwnego, że Raik pobije rekord, skoro sąsiadujący z nim Taron pobije kilka rekordów, między innymi ma być najdłuższym Multi Launched Coasterem na świecie.

vekoma-family-boomerang-layout

Przykładowy Family Boomerang (fot. Vekoma)

Z rodzinnej przejażdżki będą mogły skorzystać dzieci w wieku czterech lat i wysokości minimum jednego metra. Charakterystyką przejażdżki typu Family Boomerang, produkcji holenderskiej firmy Vekoma jest jazda raz w przód i raz w tył.

Kilka tygodni temu w Phantasialand zakończono montaż wszystkich torów kolejki Taron. Obecnie w Klugheim trwa wykańczanie kilku budynków, już wkrótce należy się spodziewać instalacji kolejki Raik. Kiedy nowa tematyka i nowe atrakcje zostaną otwarte – tego jeszcze nie wiemy. Będziemy informować Was na bieżąco zaglądajcie zatem na TestingAttractions.pl!


Źródło: Parkerlebnis

Tagi: , ,