Testing Attractions NEWS Mistrzowski, Majówkowy grill w EnergyLandii!

Mistrzowski, Majówkowy grill w EnergyLandii!Tradycyjne sposoby spędzania Majówki to już przeszłość. Zapraszamy na na długi majowy weekend na największe święto smakoszy ciepłych posiłków prosto z rusztu!

Entuzjaści pysznego jedzenia, picia oraz dobrej zabawy znajdą tu coś dla siebie! Przez żołądek kucharze postarają się trafić do serc  wyśmienitymi daniami i przekąskami. W tym dniu kuchnią zawładną:

– Jarosław Bieńkowski – mistrz grillowania (III miejsce w Pucharze Europy), finalista ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów kulinarnych oraz uczestnik wielu prestiżowych kursów i szkoleń m.in. Wojciecha Modesta Amaro, czy Kurta Schellera.

– Robert Głyda – ekspert kulinarny Tom-Gast, doradca wyposażenia gastronomicznego HoReCa.

cennik

Karkówka, kiełbasa, oscypek, warzywa grillowane (cukinia, bakłażan, papryka), kolba kukurydzy, ale także sałatki grecka, z kurczakiem, czy łosoś. To tylko przedsmak majówkowego święta.

Przypominamy, że planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów. Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja Silesia TVS.


Źródło: mat. prasowe

 

Tagi: