Testing Attractions Bez kategorii,SLIDER Laserhouse – zmiana wirtualnego świata w rzeczywistość!

Laserhouse – zmiana wirtualnego świata w rzeczywistość!Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w laserowego paintballa, niebanalne dekoracje, majestatyczne fluorescencyjne grafiti oraz cała masa lamp UV sprawią, że to miejsce najbardziej spodoba się osobą grającym w gry komputerowe.

Laser Tag to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. W Polsce ta forma rozrywki jest znana jako laserowy paintball, jednak między tradycyjnym a laserowym jest wiele różnic. Najciekawszą cechą jest fakt, że po wizycie na arenie Laserhouse wrócimy bez siniaków!

Bez tytułu1
Grze towarzyszy odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście duże ilości dymu które sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. W Polsce liderem budowy aren do gry, oraz laserowych atrakcji towarzyszących jest firma LaserWizards, która poza projektem areny dostarcza potrzebną aparaturę to interaktywnej zabawy.

Pojedyncza gra zajmuje 30 minut. W tym około 10 minut szkolenia i przygotowania oraz 20 minut gry. Jednak Laserowy Paintball to nie wszystko co oferuje Laserhouse. W obiektach możemy znaleźć także Laser Maze czyli labirynt przypominający ten z filmów o złodziejach chcących okraść bankowy sejf,  którego zabezpieczeniem są lasery, a przerwanie strumienia światła skutkuje włączeniem się alarmu!

maze3
Jeszcze jedną, wartą uwagi atrakcją jest strzelnica, gdzie naszym zadaniem jest strzelanie do kilkudziesięciu punktów które zapalają się losowo w dowolnej ilości w jednym z dwóch kolorów. Gracze zdobywają punkty za trafienia do urządzeń świecących w ich kolorze a tracą punkty za trafienia w cel przeciwnika.

Tagi: ,