Testing Attractions NEWS,SLIDER Kup sobie willę właściciela Heide-Parku!

Kup sobie willę właściciela Heide-Parku!Sauna, taras na dachu, basen i prywatne jezioro, między innymi to oferuje luksusowy dom, który kiedyś zbudował założyciel Heide-Parku! Nieruchomość jest obecnie na sprzedaż, cena to 3,72 mln euro.

Od 2001 roku Heide-Park jest własnością sieci Merlin Entertainments. Niewiele osób wie jednak, że wcześniej obiekt był własnościom rodziny Tiemann. W bliskim sąsiedztwie parku, wybudowano luksusowy dom który jest położony na działce o powierzchni prawie 100 tysięcy metrów kwadratowych. Miejsce w którym niegdyś mieszkali właściciele jest teraz na sprzedaż, wystarczy 3,72 mln euro aby żyć obok Heide-Parku!

Willa została zbudowana w 1984 roku przez założyciela Heide-Parku – Hansa-Jürgena Tiemanna. W domu o powierzchni mieszkalnej liczącej około 700 metrów kwadratowych znajduje się Sauna, taras na dachu a nawet basen. Dom zdobią bogate balustrady, klasyczne posadzki oraz klimatyczne kominki. Rezydencję oraz jezioro można dostrzec z najwyższego punktu kolejki Colossos!

Oferta sprzedaży już kilkukrotnie pojawiała się w internecie, tym razem ogłoszenie możemy znaleźć na portalu immowelt.de. Jeśli ktoś z naszych czytelników, zdecyduje się kupić dom, czekamy na krótką wiadomość. Chcemy przyjść do Ciebie na kawę!

tiemann-villa-heide-park-expose-immowelt-620x328

Screen z ogłoszeniem na portalu immowelt.de


Źródło: Parkerlebnis

Tagi: