Testing Attractions NEWS,SLIDER Kto tak naprawdę tworzy Testing Attractions?

Kto tak naprawdę tworzy Testing Attractions?Ekipa Testing Attractions, to określenie na pewno słyszeliście wiele razy na naszym Facebooku, You Tubie czy na stronach naszych partnerów. Ale kto tak naprawdę tworzy największe w Polsce medium branżowe?

Skład naszej ekipy nie jest przypadkowy, zaczynaliśmy z dwoma osobami na pokładzie: Krystianem i Kubą. Testing Attractions powstało z inicjatywy Krystiana skrytego fana przejażdżek, który przedstawił swój projekt Kubie, on w tym czasie interesował się montażem filmów. Połączenie dwóch zainteresowań sprawiło, że 6 czerwca 2014 roku mogliśmy oglądać pierwszy odcinek na kanale.

W ekipie zawsze stawiano na jakość i ciekawość odcinków, pierwsze produkcje wydają się teraz strasznie nudne, jednak wtedy mimo wszystko zdobyły oczekiwaną popularność w sieci. Wystarczyło kilka miesięcy słuchania uwag widzów i użytkowników Facebooka, bo już w kolejnych produkcjach było widać diametralne zmiany. Nieustanne inwestycje w zaplecze techniczne pozwoliły znacząco poprawić jakość dźwięku, obrazu i dopracować szczegóły.

Naszą działalnością zainteresowało się wielu entuzjastów, otrzymywaliśmy wiadomości z informacjami, że oni także chcieliby tworzyć z nami pierwszy w Polsce kanał o parkach rozrywki! Przez to poznaliśmy Daniela i Agatę którzy napisali do nas z propozycją wyjazdu za granicę. Potem pojawił się Rafał, który też prowadził polski kanał, na którym publikował OnRide z kolejek ale jego działalność była skierowana dla zagranicznych fanów.  Osiągnęliśmy swój cel, zgromadziliśmy największych fanów przejażdżek w Polsce, którzy teraz, razem z nami przyczyniają się do popularyzacji tej branży w naszym kraju i całej Europie Środkowej!

Krystian Borkowski Daniel Graszka 2Luiza Mika
Witold Zabiegała Magda Krasińska

4