Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Kolejny etap inwestycji zakończony – Park Wodny Kraków!

Kolejny etap inwestycji zakończony – Park Wodny Kraków!Kilka tygodni temu pisaliśmy o otwarciu dwóch nowych zjeżdżalni w Parku Wodnym Kraków. W ten weekend do uruchomionych wcześniej przejażdżek dołączyły kolejne!

To już komplet czterech nowych zjeżdżalni zewnętrznych w Parku Wodnym w Krakowie! Do zjeżdżalni pontonowej Kongo i ekstremalnie szybkiej Nitro dołączyła ognista Speed Fire oraz multimedialna Twister…

twisterTwister to kręta zjeżdżalnia o długości 132 metrów naszpikowana efektami multimedialnymi. Przejażdżka jest wyposażona m.in. w efekt Big-Flash powodujący uczucie chwilowej dezorientacji w przestrzeni czy efekt Gwiezdne Niebo który imituje rozbłyskujące gwiazdami niebo. Uwaga, co najciekawsze przed startem możliwy jest wybór programu dźwiękowego zjazdu m.in. burzy z piorunami czy tunelu strachów co dostarcza niepowtarzalnych emocji. Zjeżdżalnia przeznaczona jest dla osób od 10 roku życia!

speed fire
Kolejną rurą otwartą w Krakowie jest Speed Fire czyli zjeżdżalnia o długości 155 m dla fanów zarówno efektów multimedialnych, jak również emocji związanych z dużą prędkością zjazdu. Cechą wyróżniającą atrakcję jest zwężenie, a zarazem przejście z części multimedialnej do strefy o zwiększonej prędkości zjazdu, co sygnalizowane jest również odgłosami wprost z toru wyścigowego. Zjeżdżalnia dostępna od 12 roku życia!


Zdjęcia: Park Wodny Kraków

Tagi: ,