Testing Attractions Bez kategorii,Nowości Już jest trzeci numer Strefy Zabawy!

Już jest trzeci numer Strefy Zabawy!Właśnie ukazał się 3 numer „Strefy Zabawy” – bezpłatnego magazynu branży rozrywkowej, wydawanego przez Europejskie Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji. Grupa Testing Attractions znalazła się w gronie profesjonalistów współtworzących nowy magazyn!

Magazyn, poza wersją papierową (którą można zamówić, pisząc na adres redakcja@strefazabawy.com) dostępny jest także w e-wydaniu na stronie www.strefazabawy.com.

Co można znaleźć w 3 numerze?
Tematem przewodnim są parki trampolin – w aktualnym wydaniu Czytelnicy znajdą obszerny przegląd atrakcji w kraju i za granicą, będą mogli prześledzić nowe, rozwijające się inwestycje oraz przyjrzeć się fenomenowi tych, które zyskały sukces i rozgłos. Poza tym przedstawiono wnikliwą analizę zasad bezpieczeństwa związanych z organizacją parku trampolin, a także porady, jak optymalnie wykorzystać czas i przestrzeń, prowadząc obiekt.

„Strefa Zabawy” nie ucieka od trudnych tematów związanych z branżą – trzeci numer zawiera artykuł nawiązujący do zdarzenia z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie obsługa odmówiła wpuszczenia chorego chłopca do centrum rozrywki. Jak właściciele atrakcji powinni zachowywać się w podobnych sytuacjach? Czy odpowiadając za bezpieczeństwo, mają prawo stawiać własne warunki? Czy media, rozdmuchując aferę, nie pominęły właściwego znaczenia słów „akceptacja niepełnosprawności”? W udzieleniu odpowiedzi na te pytania pomagała Ewa Suchcicka, Prezes Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”.

Strefa Zabawy Magazyn

Redakcja jak zwykle starała się być w miejscach związanych z najistotniejszymi wydarzeniami branży rozrywkowej – w związku z tym w trzecim numerze „Strefy Zabawy” nie mogło zabraknąć obszernej relacji z targów EAS 2015 w Göteborgu oraz podsumowania z Eu’Vend & coffeena w Kolonii.

„Strefa Zabawy”, chcąc być źródłem przydatnych informacji, prezentuje również szereg artykułów przygotowanych przez specjalistów, które mogą stanowić pomoc w rozwiązywaniu istotnych problemów związanych z działalnością w branży rozrywkowej. W trzecim numerze Czytelnicy dowiedzą się, jak powinien wyglądać prawidłowy system prowadzenia przeglądów sal zabaw (mgr inż. Andrzej Buszek, „Pożyteczne przeglądy sal zabaw”), jak zabezpieczyć firmę na wypadek śmierci przedsiębiorcy (mec. Katarzyna Zachorowska, „Sukces zależeć może od sukcesji”), dlaczego warto ubezpieczyć działalność (Danuta Pazdan, specjalista ds. ubezpieczeń, „Przezorny zawsze ubezpieczony?”) oraz jak skutecznie prowadzić promocję za pomocą strony internetowej (Paweł Leśniak, specjalista SEO, „ABC stron internetowych”).

Oprócz tego tradycyjnie w numerze przegląd najważniejszych aktualności oraz nowości związanych z atrakcjami. Czytelnicy przekonają się, że odwrócone domy nie tracą na popularności, czego dowodem jest inwestycja w Myślęcinku, oraz dlaczego mobilne parki linowe to dobry pomysł na biznes.

Zapraszamy do lektury!

Tagi: