Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Holiday park z nową strefą w sezonie 2017

Holiday park z nową strefą w sezonie 2017Holiday Park, znajdujący się w niemieckiej miejscowości Haßloch wzbogaci się w nadchodzącym sezonie o nową strefę tematyczną. Powstanie ona wokół istniejącej atrakcji – wieży Lighthouse Tower. Nową strefą zawładnie woda i piach, czyli to, co chyba każdemu kojarzy się z wakacjami.

Nowa część parku zlokalizowana będzie częściowo na lądzie, a częściowo na parkowym jeziorze, które dotychczas było wykorzystywane jedynie do pokazów z udziałem nart wodnych. Władze parku nadały jej nazwę Holiday Beach Club, natomiast głównym elementem strefy będą dwie atrakcje wodne. Dodatkowo powstaną nowe elementy scenografii, wprowadzające nas w prawdziwie morski klimat. Nowy temat obejmie także działającą w parku od lat 80-metrową karuzelę łańcuchową – ta zostanie odnowiona i na nowo stematyzowana.

holiday-park-2017-holiday-beach-club-beach-rescue-artwork-620x409

Nowa atrakcja Beach Rescue

Pierwszą atrakcją będzie urządzenie o nawie Beach Rescue. Gondole w kształcie łodzi ratowniczych będą pływać dookoła wieży, a działające siły fizyczne obracać będą łódki pod kątem, tworząc niemałe fale. Urządzenie do parku dostarczy niemiecka firma Zierer.

holiday-park-2017-holiday-beach-club-bootsfahrt-artwork

Nowa karuzela dziecięca – Bootsfahrt

Drugim nowym urządzeniem będzie tradycyjna karuzela dla dzieci Bootsfahrt. Wagoniki w kształcie łódek będą pływać w kółko i bawić dzieci razem z figurkami morskich stworzeń. Z kolei, tę atrakcję wyprodukuje Metallbau Emmeln, która identycznie jak w przypadku Zierer’a pochodzi z Niemiec.

holiday-park-2017-holiday-beach-club-beach-bar-artwork

Plażowy Beach Bar

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, obie atrakcje powstaną na istniejącym jeziorze, które wcześniej było wykorzystywane tylko do kaskaderskich pokazów.  Oprócz tego w Holiday Beach Club znajdziemy plażowy bar z gastronomią serwującą dania z grilla, drewniane domki, nowe toalety i mnóstwo piasku oraz ścieżek.

holiday-park-2017-holiday-beach-club-konzept-620x440

Tak wygląda szczegółowy plan nowej strefy – Holiady Beach Club

Park planuje uruchomić pierwszą atrakcję już na otwarcie przyszłego sezonu, czyli na 8 kwietnia 2017 roku. Nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na efekty końcowe.


Źródło: parkerlebnis

Tagi: , , , ,