Fani Adrenaliny spotkają się po raz drugi!

Zloty Fanów Adrenaliny, organizowane przez ekipę Testing Attractions to najlepsza okazja na poznanie ludzi działających w branży, a także tych którzy preferują ten sam typ rozrywek co my!

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji zlotu, przyszedł czas na drugą. Pierwszy Zlot odbył się w sierpniu, na kolejną edycję nie trzeba było długo czekać, następną okazją na wspólny wyjazd w gronie zapalonych fanów ekstremalnych przejażdżek będzie Halloween…

Heide Park Halloween

Już 17-18 października 2015 roku będziecie mogli postraszyć z nami w Heide-Parku! Co to oznacza? Obiekt czynny jest aż do 22, a poza zwykłą ofertą, funkcjonować będą specjalne strefy zgrozy. Obsługa jak i odwiedzający przebierają się w stroje nawiązujące do znanych postaci z horrorów. To jedyna możliwość w roku, aby szaleć na atrakcjach przy nocnym oświetleniu!

 

Halloween Heide Park

W odróżnieniu do ubiegłej edycji, pierwsza pula biletów dostępna była w cenie 99zł, kiedy to za pierwszy zlot trzeba było zapłacić 130zł. Popularność naszej imprezy rośnie w oczach, ostatnio mogliśmy się pochwalić frekwencją w wysokości połowy autokaru, teraz jest to już 3/4 pojemności tego pojazdu. Nie zwalniamy tempa, wyjazd jak poprzednio organizowany jest we współpracy z biurem podroży Oskar z Poznania!


Zdjęcia: Parkerlebnis / Heide-Park