Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Der Schwur des Kärnan – Nowa atrakcja Hansa Parku! To nie wszystko, będzie coś jeszcze!

Der Schwur des Kärnan – Nowa atrakcja Hansa Parku! To nie wszystko, będzie coś jeszcze!O Der Schwur des Kärnan pisaliśmy już jakiś czas temu. Długi na 1235 metrów hypercoaster jest absolutną nowością w Hansa-Parku (Hansapark-fanseite). 73-metrowa konstrukcja będzie jedną z trzech najwyższych stalowych kolejek w Europie! Wieża atrakcji jest jeszcze wyższa i mierzy 79 metrów. Urządzenie przypisano do kategorii rodzinnych przejażdżek z dreszczykiem (Family Thrill Ride). Szykuje się ekstremalne wyzwanie dla fanów mocnych wrażeń. Kiedy dokładnie nastąpi otwarcie, tego nie wiemy (prawdopodobnym terminem są wakacje). Wszystko zależy od postępów na placu budowy. Tematyzacja zostanie ukończona w 2016 roku.

Pozostałe propozycje spodobają się osobom o słabszych nerwach. Przede wszystkim zaszły zmiany w Varieté Show. W Flying Balance 2015 zobaczymy Perły Etiopii (cztery ekwilibrystki pełne wdzięku, piękna i uroku, z fantastyczną umiejętnością kontroli równowagi) oraz Duo Szeibe (zniewalające akrobacje na trapezie, wysoko nad głowami widzów). Scena Open Air kusić będzie występami Duo Lyana (specjalizuje się w szybkiej zmianie ubrań).

Przygotowano również film, Rio 4D Abenteuer – do obejrzenia w Fantastic Cinema. Dwie ary w zapierającej dech w piersiach podróży do Rio de Janeiro. Kino pełne pstrokatych kolorów i porywającej akcji, z nutką samby. Zabawa dla całej rodziny!

Wczoraj udostępniono bezpłatny dostęp do Internetu. Mapę z lokalizacją hotspotów znajdziecie na stronie parku. Pojawił się też innowacyjny system pozwalający na wyrażenie swojej opinii z pobytu. Nazwa oficjalnego sklepu Hansa-Parku została zmieniona na HANSE-KONTOR. Miejsce odświeżono w okresie zimowym i zaopatrzono w nowe produkty, wzory oraz kolekcje. Serdecznie zapraszamy 🙂 [Daniel]