Czy w Zatorze powstanie ogromny park wodny?

Zator, niewielka miejscowość w województwie małopolskim, położona kilkanaście kilometrów od popularnego Oświęcimia. Zaczęło się od Dinozaurów, potem powstała Energylandia, ale czy będzie coś jeszcze?

Pierwszym parkiem rozrywki wybudowanym w mieście słynącym z hodowli ryb, był Dinozatorland. Największym fenomenem stały się tam ruchome i wydające dźwięki dinozaury, prehistorycznym gadom towarzyszyły atrakcje lunaparkowe i karczma River Park. Następne lata przynosiły kolejne inwestycje, w okolicy parku ruchomych dinozaurów powstał: Park Mitologii, Park Świętego Mikołaja, Park Bajek i Stworzeń Wodnych oraz Park Owadów, wszystkie parki połączyły się potem w Zatorland.

Kolejnym elementem rozrywkowego imperium Zatora stała się Energylandia. Ogromne kilkudziesięcio metrowe urządzenia ekstremalne, największe w kraju kolejki górskie czy tematyczne krainy rodem z bajek dla dzieci sprowadziły do miasta nowych odwiedzających, i to właśnie dzięki temu miejscu Polska usłyszała o Zatorze.

Tutejsze władze nawet nie myślą o zatrzymaniu rozpędzonego pociągu udanych inwestycji i już planują z przedsiębiorcami kolejne inwestycje. Okazuje się, że w okolicy największego parku rozrywki w Polsce powstanie ogromny park wodny. W chwili obecnej nie znamy wielu szczegółów, wiadomo jednak, że obiekt będzie czynny cały rok, a baseny zasili woda termalna, którą jak twierdzą mieszkańcy odkryto podczas badań gruntu pod budowę atrakcji w EnergyLandii!