Testing Attractions NEWS,SLIDER Czy do Conny Landu powrócą delfiny? Ekskluzywny wywiad z Nadją Gasser!

Czy do Conny Landu powrócą delfiny? Ekskluzywny wywiad z Nadją Gasser!Specjalnie dla Was przeprowadziliśmy wywiad z Panią Nadją Gasser – właścicielką Conny Landu! Zapytaliśmy między innymi o atrakcje, popularne tutaj pokazy zwierząt a nawet o współpracę z producentem flagowej przejażdżki parku!

Park rozrywki Conny Land to miejsce, które jest znane z tutejszych, świetnie wykonywanych pokazów zwierząt. Największym fenomenem było show z udziałem delfinów, jednak początkiem 2013 roku w Szwajcarii weszła w życie ustawa zakazująca importu delfinów i innych waleni. Nowe przepisy zmusiły właścicielu do zamknięcia laguny z delfinami, jednak to nie spowodowało spadku popularności tego miejsca.

Obecnie w parku możemy podziwiać wiele innych, ciekawych występów. Do dyspozycji gości jest też najwyższy rollercoaster w Szwajcarii. Zobaczcie wyjątkowy wywiad z Nadją Gasser, właścicielką obiektu!

Testing Attractions: Co wyróżnia Conny-Land na tle innych parków rozrywki?
Nadja Gasser: Nasz park to przede wszystkim dobra zabawa! Jesteśmy niewątpliwie najlepszym parkiem rozrywki w Szwajcarii. Można u nas podziwiać fantastyczne pokazy zwierząt w najlepszym wydaniu, przejechać się ekstremalną koleją górską – Cobra, a nawet zobaczyć najładniejszą lagunę dla lwów morskich w Europie!

 

Testing Attractions: Jakie pokazy możemy oglądać w parku?
Nadja Gasser: 
Obecnie w naszym parku prezentujemy przede wszystkim pokazy naszych ukochanych Uchatek – potocznie nazywanych Lwami Morskimi. Oprócz tego są widowiska, które odbywają się w uchatkowej lagunie oraz w Seelowen Arena, gdzie zobaczycie nasz fenomenalny pokaz papug. Gdybyście dalej byli głodni wrażeń zapraszam do naszego Château gdzie codziennie odbywają się pokazy Cyrku Variette czyli popisy ludzkich umiejętności.

Testing Attractions: Czy show z delfinami kiedyś powróci?
Nadja Gasser: Niestety nie, nad czym bardzo  ubolewam, gdyż delfiny wyróżniały nasz park i od samego początku były naszą wizytówką…

Testing Attractions: Park planuje poszerzać swoją ofertę przejażdżek ekstremalnych?
Nadja Gasser: Nasz park jest bardzo mały, liczy tylko 3 hektary i niestety na naszym terenie więcej przejażdżek ekstremalnych się nie zmieści, choć kto wie…

Wild Water Ride - wodna przejażdżka w Conny Landzie

Wild Water Ride – wodna przejażdżka w Conny Landzie

Testing Attractions: Co spowodowało opóźnienia w otwarciu rollercoastera Cobra?
Nadja Gasser: Opóźnienia spowodowane były złą pogodą oraz trudnym podłożem jakie znajduje sie na terenie parku. Ponadto nałożyło sie wiele innych problemów o których jednak nie chciałabym mówić.

Testing Attractions: Jak ocenia Pani współpracę z rosyjskim producentem kolejek, firmą Pax Company?
Nadja Gasser: Jesteśmy obopólnie zadowoleni z tej współpracy, myślę, że nasi goście również.

Testing Attractions: Czy park odwiedzany jest przez gości z Polski?
Nadja Gasser: Tak, odwiedzają nas turyści z całego świata w tym również z Polski.

Testing Attractions:
Kiedy rusza sezon w Conny Landzie i do kiedy potrwa?
Nadja Gasser: Sezon w Conny Landzie zaczynamy 25 marca 2016 i potrwa jak zawsze do października może listopada. W tym roku na naszych gości czeka mała niespodzianka, zapraszam więc do śledzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka!  proszę uważnie śledzić naszą stronę www.

Z Nadją Gasser rozmawiał Paweł Kaliszewski (Kaliszewski Animals Entertainment)


Zdjęcia: Daniela Eblinger / Conny Land

 

Tagi: ,