Testing Attractions NEWS Co słychać w Movie Parku?

Co słychać w Movie Parku?Są parki, które funkcjonują przez cały rok. Mowa chociażby o francuskim Disneyland® Paris czy holenderskim Eftelingu. Znajdziemy też działające zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Ostatnią grupę stanowią miejsca czynne tylko i wyłącznie od końcówki marca do początku listopada.
Dzisiaj nastąpiło otwarcie sezonu w Movie Park Germany! Niestety tej wiosny nie uświadczymy żadnej nowej atrakcji. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wielomilionowe inwestycje w każdym roku. Przypominamy o zeszłorocznej atrakcji The Lost Temple (symulator 4D) – jego budowa pochłonęła ponad 5 milionów euro. Aktualnie zostało przebudowane wejście i wyjście, poprzednie rozwiązanie przysparzało problemów.
Pojawią się nowe przedstawienia i więcej występów na alejkach (w tym sympatyczne, żółte Minionki – szukajcie ich na paradzie). Zrezygnowano z pokazów w Studio 7. Wprowadzono również zmiany w biletach (więcej informacji na stronie parku). Dla tych, którzy nie mogą się obyć bez Internetu, udostępniono bezpłatne hotspoty. Znajdziecie 25 punktów dostępowych na terenie parku tematycznego. Nie obyło się też bez remontów i usprawnień.
W zeszłym roku Movie Park został odwiedzony przez 1,3 miliona osób (około 45.000 odwiedzających więcej niż w 2013). To najlepszy wynik od przejęcia przez grupę Parques Reunidos!  [Daniel]


Photo: commons.wikimedia