Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER,Świat California’s Great America zbuduje nowy oryginalny rollercoaster!

California’s Great America zbuduje nowy oryginalny rollercoaster!W amerykańskim parku rozrywki California’s Great America powstanie nowy rollercoaster. Władze parku opublikowały niedawno projekty najnowszej atrakcji. Zapowiada się naprawdę obiecująco! Rollercoaster o nazwie „Rail Blazer” będzie pierwszym krokiem do szeregu inwestycji prowadzących do całkowitej przemiany parku.

Nowe urządzenie zostanie oddane do użytku zwiedzającym na początku sezonu 2018. Nie będzie to jednak tradycyjny rollercoaster. Składy kolejki zamiast na zwykłej konstrukcji torów, będą poruszać się na jednej szynie dającej bardziej dynamiczną zmianę kierunku jazdy oraz większe wrażenia z jazdy. Jednak to nie koniec niespodzianek! Wagoniki nowej kolejki, które zostaną zamontowane, odróżnią się od pozostałych. Ich wygląd będzie nieco inny, dzięki czemu pasażerowie zyskają większe pole widzenia, a co za tym idzie, wyraźniejsze uczucie szybowania w powietrzu.

Znalezione obrazy dla zapytania „Railblazer” great america

Jedna z wizualizacji nowego rollercoastera (fot. California’s Great America)

Wysokość całej konstrukcji wyniesie 85 metrów,  a wagoniki będą rozpędzać się do 83 km/h.  Nowy rollercoaster zainicjuje 20 letnią przebudowę parku, podczas której pojawi się wiele nowych atrakcji, punktów gastronomicznych i handlowych i wiele innych niespodzianek, o których będziemy dowiadywać się sukcesywnie.


Źródło: Parkerlebnis

Tagi: , , , ,