Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Attractiepark Toverland – Wiegand Bobkart

Attractiepark Toverland – Wiegand BobkartKolejny dzień, kolejne nowości. Dziś na tapetę bierzemy park rozrywki Attractiepark Toverland. Sezon letni wystartował trzy dni temu, dokładnie 28 marca. W tym roku postawiono na konkretną atrakcję jaką jest Maximus’ Blitz Bahn, firmy Wiegand – tor bobslejowy w niecodziennym wydaniu (prędkość maksymalna w okolicach 45 km/h). Urządzenie zastąpiło wysłużoną konstrukcję zwaną Woudracer.

Maximus’ Blitz Bahn jest częścią austriackiej tematyzacji, umiejscowionej w drugiej hali (Magic Forest). Obok Villa Fiasko znajduje się stacja, która wygląda jak tradycyjne schronisko górskie. Po drugiej stronie wybudowano ogródek piwny. W samej poczekalni natkniemy się na Maximus Müllera, ekscentrycznego wynalazcę z niebanalnym życiorysem. Macie ochotę poznać jego historię? Zapraszamy do miejscowości Sevenum w południowej Holandii!

Soundtrack został stworzony przez niemieckich producentów z IMA score. Nowe utwory będziecie mieli okazję usłyszeć w poczekalni, jak i podczas jazdy. W ubiegłych latach ta sama marka odpowiedzialna była za wyprodukowanie motywu przewodniego jednej z krain – De Magische Vallei  [Daniel]

Photo: www.1limburg.nl