Testing Attractions NEWS,Nowości,SLIDER Inwestycje w Holiday Parku! Co się zmieni?

Inwestycje w Holiday Parku! Co się zmieni?Również i w tym roku Holiday Park będzie idealnym miejscem dla fanów adrenaliny! Właściciel (Plopsa) zainwestował około 3 miliony euro w atrakcje i wydarzenia. Związane jest to z sukcesywnie zwiększającą się liczbą odwiedzających rodzinny park rozrywki, ulokowany koło Haßloch w południowo-zachodnich Niemczech.

Ubiegłoroczny rollercoaster Sky Scream doczekał się poczekalni rodem z horroru – przerażające, bogate w szczegóły laboratorium z animatroniką, specjalnym oświetleniem i efektami dźwiękowymi. Wszystko to sprawi, że Wasze serca zaczną bić szybciej. Od tej kolejki nie ma ucieczki!

Od 1 lipca rusza zupełnie nowa atrakcja zwana Sky Fly – wyjątkowe połączenie przyjemności i interaktywności, produkcji marki Gerstlauer. Konstrukcja posiada 12 pojedynczych foteli pozwalających na indywidualne kontrolowanie poziomu wrażeń. Spokojny lot czy zwariowana przejażdżka do góry nogami? Wybór należy do Was. Tematyzacja zostanie dokończona w 2016 roku. Podobne urządzenia znajdziemy w Märchenpark Neusiedlersee (familypark neusiedlersee) (Leonardos Flugmaschine) i Blackpool Pleasure Beach (Red Arrows Sky Force).

Na odwiedzających czeka Casa Palatina, restauracja serwująca włoskie przysmaki. Obiekt pomieści 550 gości i dysponuje dużą salą konferencyjną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Na dodatek tuż przy kolejce Sky Scream udostępniono punkt z wyrobami regionalnego piekarza (Görtz). W ofercie między innymi przekąski, ciasta i kawa od Starbucks.

W tym sezonie zobaczymy wiele nowych wydarzeń i usprawnień (przykładowo dach dla bigFM Expedition GeForce). Punktem kulminacyjnym będzie Summer Xmas. W dniach 10-23 sierpnia park zamieni się w letnie Święta Bożego Narodzenia, z tropikalną muzyką. Do tego codzienne parady, uzupełnione o fantazyjne kostiumy i renifery. W wybrane dni dłuższe godziny otwarcia i pokazy fajerwerków. Na deser Maja, Wickie i Summer Nights – inspirowane andaluzyjskimi brzmieniami oraz rytmami Brazylii. W październiku doświadczymy Rocking Halloween. Od standardowego straszenia do godziny 17:00, dwie strefy grozy czy przedstawienia do 23:00, po występy na żywo do północy!

Sezon letni rozpoczął się wczoraj, 28 marca o 10:00. W maju nasza ekipa wybiera się do Holiday Parku. Spodziewajcie się obszernej relacji z wizyty!  
[Daniel]

Photo: www.plopsa.be